Kúpeľňa v štýle glamour - inšpirácia a usporiadanie

Kúpeľňa v štýle glamour je pôvab, prestíž, ženskosť, zmyselnosť, elegancia a krása. Luxusná a rafinovaná, plná pôvabu a lesku. Kúpeľňa v štýle glamour má mnoho podôb. Je kombináciou palácového a moderného štýlu interiéru. Niektorí ľudia ju milujú, iní ju považujú za príliš prehnanú. Glamour štýl sa hodnotí rôzne. Odporcovia ho považujú za gýč a fanúšikovia za luxusný. Isté však je, že glamour štýl nemôžete len tak ľahostajne prejsť.

Uspořádání koupelny a glamour styl

Elegantní glamour koupelna je místnost plná okázalosti. Díky zlatu, stříbru, a nedávno velmi módní mosazi, mědi a rosegold barvě bude koupelna vypadat elegantně a luxusně. Pro zachování konzistence je nutné zvolit lesklé doplňky ve správném odstínu. Elegantní glamour koupelna vám každý den poskytne spoustu radosti, zvláště pokud se cítíte dobře v elegantním interiéru. Při vytváření koupelny v glamour stylu nezapomeňte, že vynikajícím doplňkem je použití mramoru nebo obkladů napodobujících mramor. Kombinace mramorových a zlatých nebo stříbrných doplňků vypadá skvěle.

Jaké vodovodní baterie vybrat do glamour koupelny?

Pro elegantní interiér se skvěle hodí baterie v retro stylu. Charakteristické dekorativní tvary dokonale ladí s celým uspořádáním. Pokud vás však retro styl neoslovuje, vyberte si baterii v moderním stylu. Vyberte si však takovou, která bude nenápadně vynikat a zároveň ladit se zbytkem koupelny.

Nábytek ve stylu glamour

Při rozhodování o koupelně v glamour stylu zvolte originální a charakteristický nábytek pro tento styl. Velmi vhodným zde bude koupelnový nábytek ve stylu Ludvíka nebo v moderním stylu. Je důležité, aby měl originální a nevšední vzhled. Pokud jde o jeho barevné provedení, ani zde není žádné překvapení. Bílá, černá, mosaz, zlato, krémová – tyto barvy se budou opakovat, pokud chcete vyzdobit koupelnu v glamour stylu. Běžně se můžeme setkat s černými skříněmi a toaletními stolky s ozdobnými nožičkami a zlatými doplňky.

Jaké osvětlení zvolit?

Okázalost a lesk jsou základem glamour stylu, což je také důvod, proč efektní lampy poskytující osvětlení plní důležitou úlohu. Zdůrazňují lesk a lesklý povrch obkladů. Luxusní charakter dodá také křišťálový lustr. Pokud vám však prostor v koupelně neumožňuje zavěsit velký lustr, stojí za to vsadit na LED pásky. Připevněné kolem stropu a v různých zákoutích poskytnou neopakovatelný a jedinečný charakter glamour koupelně.

Zrcadlo v glamour koupelně

Elegantní koupelna ve stylu glamour se neobejde bez nádherného zrcadla v retro stylu. Dobře zvolené a efektní zrcadlo ladící se zbytkem výzdoby může zdůraznit jedinečný charakter místnosti. Nejdůležitějším úkolem zrcadla v koupelně je přilákat pozornost a možná také, aby spíše zeštíhlovalo místo zesilování :-). Nejlepším místem pro zavěšení zrcadla bude centrální část koupelny. Při navrhování glamour koupelny nezapomeňte, že efektní zrcadlový rám ve zlaté, stříbrné nebo jednoduše černé barvě bude nejlepší volbou pro koupelnu ve stylu glamour.