Pronájem bytu


Mapa:

Kraj:Středočeský
Okres:Mladá Boleslav
Nejbližší obec:Mladá Boleslav
Celk. plocha:55 m2
Zast. plocha:55 m2
Užitná plocha:55 m2

Cena: 1,- Kč


PRONAJATO !

Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený byt o dispozici 2+1(58m2) po celkové rekonstrukci, se sklepem 2m2. Byt se nachází ve 2. patře domu s výtahem, v ul. Náměstí Míru. Jedná se o velmi dobrou lokalitu s veškerou občanskou vybaveností. Před domem je autobusová zastávka a ze druhé strany je klidný vnitroblok s možností zajistit parkování. Byt prošel v roce 2013 kompletní rekonstrukcí, má plastová okna, vnitřní žaluzie. Byt situován na JV (ložnice), ZS (kuchyň a obývací pokoj) a jde o velice slunný, příjemný byt.

Kychyň je vybavená lednicí, vestavěnou pračkou, myčkou, el. troubou, varnou indukční deskou a malými spotřebiči. WC je spojené s koupelnou, kde je sprchový kout, umyvadlo, koupelnová skříňka. V ložnici je velká manželská postel s prostornou šatní skříní, dále k dispozici internet a TV. V ceně nájemného jsou poplatky na elektrickou energii,  TV a rozhlasové poplatky, úklid společných prostor, odvoz odpadu a vysokorychlostní internet.

K nastěhování od 1. října 2014. POUZE PRO NEKUŘÁKA. Preferuji dlouhodobý pronájem bez velkých zvířat. Cena měsíčního pronájmu je 10 500,-- Kč + 3 500,-- Kč/1-2 osoby poplatky včetně energií (možno převést na nájemníka). Požadujeme při podpisu smlouvy vratnou kauci 14.000,-- Kč a provizi RK 14.000,-- Kč.

Kontaktní osoba:
Telefon:
Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg