Prodej zemědělské usedlosti


Mapa:

Kraj:Ústecký
Okres:Litoměřice
Nejbližší obec:Štětí
Celk. plocha:2627 m2
Zast. plocha:1606 m2
Užitná plocha:200 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost v obci Počeplice, blízko Štětí. Jedná se o klasickou zemědělskou usedlost se stavbou dvou domů v uzavřeném dvoře. Nemovitosti jsou stavěny ve tvaru podkovy a tvoří ucelený, uzavřený objekt. Nemovitosti jsou v samém centru obce, ale vzhledem k jejímu malému osídlení, jde vysloveně o klidnou část k bydlení.

     V jedné části, z pohledu levé nemovitosti, byla provedena modernizace a rekonstrukce, vybudována koupelna, WC a opraveny obytné místnosti. V patře této nemovitosti jdou další pokoje, které budou vyžadovat rozsáhlejší rekonstrukci. V tomto domě je tedy k dispozici bytová  jednotka velkosti 3+1, koupelna a samostatné WC. Do domu je zavedena elektrická energie, vodovodní přípojka z veřejného vodovodu, odkanalizování do septiku na vyvážení. Vytápění lokální, převážně stáložárná kamna. Na dvoře je kopaná, kamenná studna, voda z ní se používá na zalévání.

    Ve druhé části je dům, dříve tzv. „vejměnek“, kde jsou v patře 2 obytné místnosti. Do této nemovitosti pouze zavedena elektrická přípojka.

     Zbytek nemovitostí tvoří navazující hospodářské stavby, různé chlévy, sklady atd. Čelně ve dvoře se nachází stavba velké stodoly, v současnosti zcela nevyužitá. Za touto stodolou navazuje přilehlá zahrada. Stavebně jde o velký soubor staveb, jedna část hospodářské stavby navazující na „vejměnek“ je v demoličním stavu. Ostatní stavby budou vyžadovat stavebně technickou injekci, některá část menší, jiná naopak vetší rozsah rekonstrukce a modernizace.

      K této nemovitosti patří rozsáhlý soubor pozemků, převážně polí o výměře 123.755 m2. Cena za prodej pozemků je k jednání. Prodej lze řešit i samostatnou koupí staveb a přilehlých pozemků a pole lze prodat samostatně (informace o tomto u makléře).

Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg