Prodej zámku


Mapa:

Kraj:Ústecký
Okres:Žatec
Nejbližší obec:Dobříčany
Celk. plocha:45007 m2
Zast. plocha:2579 m2
Užitná plocha:0 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Předmětné nemovitosti se nachází v okrajové severovýchodní části k.ú.  Dobříčany na Žatecku, při hlavní silniční komunikaci. Hlavní objekt – zámek – budova čp. 1, tvoří nemovitost skládající se ze tří křídel zámku a dále s další stavbou – budova čp. 88, s příslušenstvím a pozemky tvoří jednotný funkční celek a je oceněn jako jednotný soubor (odkaz znaleckého ocenění).

Tato nemovitost je možnost k napojení na veřejný vodovod, elektrickou síť NN, příjezd po zpevněné komunikaci v přední části zámku u silniční komunikace, zadní příjezd k zámku přes zámecký park po nezpevněné komunikaci.

Zámek je zapsán v seznamu nemovitých kulturních památek a tedy jeho ochrana se řídí ustanovením zákona č.20/1987 Sb., o státní památkové péči.

Vlastním šetřením zjištění totální devastace nemovitosti, park a přilehlé pozemky zcela bez údržby zarostlé náletovými dřevinami.

Dle sdělení památkové péče, lze čerpat dotace z fondu obnovy kulturního dědictví, zajímavé pozemky a případný zajímavý investiční záměr.

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg