Prodej vily


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Plzeň-město
Nejbližší obec:Plzeň 10
Celk. plocha:677 m2
Zast. plocha:149 m2
Užitná plocha:200 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Nabízíme reprezentativní, nadstandardní, rodinný dům v blízkosti Plzně, část Lhota u Plzně, o zastavěné ploše 149 m2, ve velmi klidné, nové zástavbě rodinného bydlení. Dům je kompletně dokončen, plně funkční s možností okamžitého užívání. Zahrada u domu je pouze oseta trávníkem.

         V přízemí domu je dispozice: vstupní hala s úložným prostorem, vchod do obývacího pokoje, spojeného s kuchyní (která je nadstandardně vybavena, včetně spotřebičů), jídelna, obývací pokoj se vstupem na terasu, technická místnost pro rozvod topení v celém domě. Dále v obývací části je krb s krbovou vložkou a výměníkem – možnost vytápění prostřednictvím krbové vložky. Podlaha v přízemí je převážně plovoucí s dřevěným povrchem,  část keramická dlažba. Dále ze vstupní chodby se dostaneme do sociálního zařízení, kde je umyvadlo, sprchový kout a WC, vše obloženo z přírodního kamene. Dále z této chodby máme přístup do garáže přes místnost technického zázemí, kde je plynový kotel, boiler na teplou vodu a filtrační jednotka pro pitnou vodu z vlastní studny. V garáži, možnost stání až pro dvě osobní vozidla.

         Z obývacího pokoje se po dřevěném schodišti dostaneme do patra domu, kde se nachází tři pokoje – ložnice a dále velký pokoj v jihovýchodním štítu domu. Samostatné WC, dále koupena se dvěma umyvadly, rohová vana s whirpoolem a vchodem na terasu. Podlahy v patře jsou plovoucí – vinyl, v koupelně a WC je keramická podlaha.

         V každém pokoji, mimo kuchyně je klimatizace, všechny okna, včetně francouzského vedoucího na terasu mají předokenní žaluzie, vše na dálkové ovládání. Vytápění domu je zajišťování plynovým topením v možné alternaci s krbovou vložkou. V přízemí domu je podlahové topení, v patře deskové radiátory. Dům je napojen na vodovodní přípojku z vlastní studny – hloubkového vrtu, plynová a elektrická přípojka, kanalizace domu svedena do vlastního septiku na vyvážení. (V této části obce je počítáno s vodovodní a kanalizační připojením z veřejných řadů). Dům má vlastní EZS s napojením na PCO bezpečnostní služby.

ENERGETICKÁ Třída D.

Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg