Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Plzeň-jih
Nejbližší obec:Příchovice
Celk. plocha:478 m2
Zast. plocha:145 m2
Užitná plocha:92 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o řadový, krajní, přízemní, nepodsklepený rodinný dům s volným půdním prostorem. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně - technický stav je odpovídající velmi dobré údržbě. Dům prošel cca před 10 lety rekonstrukcí. Fasáda budovy je zateplená. Krov je dřevěný. Střecha budovy je sedlová s krytinou z betonové tašky. Na střeše jsou okapy. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Stáří budovy je cca 87 let. Okna domu jsou plastová. Vchodové dveře jsou plastové částečně prosklené. Podlahy jsou kryté keramickou dlažbou nebo koberci. K domu patří zahrada. Přístup k nemovitosti je po místní zpevněné komunikaci. Součástí nemovitosti je samostatně stojící zděný chlév.

       V přízemí rodinného domu se nachází bytová jednotka o dispozici 3+1 rozdělena na koupelnu s vanou a WC (5,77 m2), kuchyň (23,14 m2), obývací pokoj (23,57 m2), ložnici (15,94 m2), chodbu (4,97 m2) a pokoj (23,43 m2). Obklady v koupelně jsou keramické.

Z inženýrských sítí je nemovitost napojena na přípojku elektřiny, vodovodu, kanalizace a plynovodu. Vytápění budovy je ústřední kotlem na plyn. Ohřev teplé vody je centrální.

INSOLVENČNÍ PRODEJ !!

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg