Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Domažlice
Nejbližší obec:Staňkov
Celk. plocha:1535 m2
Zast. plocha:234 m2
Užitná plocha:199 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO!

Prodávaný dům je patrový, zastavěná plocha 102 m2, obyt.plocha 199 m2, dispozičně řešený jako 5 + kk. V přízemí domu je vstupní hala, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem, WC a tech. místnost + dřevěné schody do patra. V patře je koupelna s rohovou vanou, WC a 4 pokoje - plovoucí podlaha. K domu je přistavěná terasa cca 35 m2 situovaná na jižní stranu. Vytápění ústřední topením se zdrojem elektrického kotle, voda z obecního vodovodu (na pozemku vlastní studna), odkanalizování je do domácí ČOV.

Na pozemku se dále nachází srub, který je podsklepený-nový krov, dílna, dřevník a letní kuchyň o zastavěné ploše 132 m2. Sedlové střechy, tašky Bramac. Provedena kompletní rekonstrukce. Část tohoto objektu /srub-45m2/ lze využít na přestavbu dalšího RD. Na pozemku jsou vybudované 2 jímky na jímání dešťové vody pro potřebu zalévaní.

Zahrada bez zastavěných ploch má výměru 1433 m2, skleník, studna, ovocné stromy, skalky. Pozemek je ohraničen roubením, nabízí tak dostatek soukromí. Vstup na pozemek je vraty a vrátky.

Veškerá občanská vybavenost je ve městě Staňkov, vzdáleném cca 0,8 km od obce Vránov. Školka, základní a střední škola. Autobusová doprava Domažlice -Praha, Domažlice – Plzeň. Nemovitost lze využít jak k trvalému bydlení, tak k rekreaci.

CENA U MAKLÉŘE.

ENERGETICKÁ Třída G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktní osoba:
Telefon:
Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg