Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Jihočeský
Okres:Písek
Nejbližší obec:Semice
Celk. plocha:437 m2
Zast. plocha:177 m2
Užitná plocha:127 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o samostatně stojící, přízemní, nepodsklepený rodinný dům s obytným podkrovím. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná z pálených plných cihel a její stavebně - technický stav je odpovídající velmi dobré údržbě. V roce 2004 proběhla rekonstrukce domu. V roce 2010 byla vyměněna střešní krytina a okna. Krov je dřevěný vaznicový. Střecha budovy je z části pultová a sedlová s krytinou z tašek. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Okna domu jsou plastová a střešní. Vchodové dveře do objektu jsou plastové prosklené. Vnitřní dveře jsou dřevěné částečně prosklené nebo dřevěné plné. Podlahy jsou kryté PVC a dlažbou. Obklady jsou z keramických dlaždic. Vnější omítka je v průměrném stavu, fasáda není zateplená. K domu patří oplocená zahrada. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu a kanalizace. Užitkovou vodu lze také získat z vlastního zdroje - kopané studny. Vytápění budovy je ústřední kotlem na tuhá paliva s rozvody do radiátorů nebo lokální krbovými kamny na tuhá paliva. Ohřev teplé vody je bojlerem.

V přízemí rodinného domu se nachází veranda (7,10 m2), pokoj (18,68 m2), pokoj (15,96 m2), kuchyně (18,44 m2), koupelna se sprchovým koutem a WC (7,55 m2). Vstup do podkroví je dřevěným schodištěm. V podkroví budovy je pokoj (18,32 m2), pokoj (9,80 m2), pokoj (16,89 m2) koupelna s vanou a WC (5,14 m2) a volný půdní prostor. Příslušenstvím nemovité věci je  samostatně stojící, zděná garáž s pultovou střechou na pozemku parc. č. St. 244. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Vrata do garáže jsou dřevěná dvoukřídlá. Vchodové dveře jsou dřevěné plné. Okna garáže jsou dřevěná, a další samostatně stojící, zděná garáž s pultovou střechou na pozemku parc. č. St. 253, která je využívaná jako venkovní posezení, dílna nebo sklad. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Na zahradě se nachází venkovní nekrytý bazén.

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg