Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Středočeský
Okres:Kladno
Nejbližší obec:Kladno
Celk. plocha:743 m2
Zast. plocha:360 m2
Užitná plocha:250 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Nemovitost se nachází v oddělené části města zvané Dříň, v zástavbě převážně rodinných domů. Je vzdálená 3,5 km od centra města, kde je veškerá občanská vybavenost. Přístup je z místní městské komunikace. Součástí stavba je přístavba velké garáže.

      Jedná se o krajní řadový rodinný dům v rekonstrukci. Je částečně podsklepený (sklepní prostory s výškou 1,6 m) se dvěma nadzemními podlažími. Je zděný, střecha plochá, krytina živičná, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu, vnější omítky chybí. Suterén původní s klenbovými cihelnými stropy, podlaha betonová.

1.NP - nebytová část je dokončena. Stěny s páskovým cihlovým obložením, sádrokartonový podhled s tepelnou izolací, okna plastová s vakuovým dvojsklem, dveře náplňové plné a prosklené.  Samostatné WC s umyvadlem. Vytápění i ohřev vody plynovým kotlem, radiátory deskové.

       - obytná část (2+kk) - okna plastová vakuová, podlahy betonové, jsou provedeny rozvody instalací. Chybí   sádrokartonové podhledy, vnitřní omítky, radiátory, plynový kotel, povrchy podlah, vybavení koupelny a WC.

2.NP - obytná část (2 * 2+kk) - stav shodný s obytnou částí v přízemí -  okna plastová vakuová, podlahy betonové, jsou provedeny rozvody instalací. Chybí sádrokartonové podhledy, částečně i tepelná izolace, vnitřní omítky, radiátory, plynový kotel, povrchy podlah, dveře, vybavení koupelny a WC.

      Nemovitost je napojena na veřejný vodovod, kanalizaci, plyn a elektro. Stáří původní stavby cca 150 let, probíhá kompletní rekonstrukce a přístavba patra. Nemovitost je nedokončená.

INSOLVENČNÍ PRODEJ !!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg