Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Plzeň-město
Nejbližší obec:Plzeň 3
Celk. plocha:595 m2
Zast. plocha:130 m2
Užitná plocha:260 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o stavbu rodinného domu, který  z jedné strany sousedí s vedlejším domem. Dům se nachází ve velmi klidné části, v Plzni – Skvrňany. Dům je nepodsklepený, suterén je užíván částečně jako technické zázemí, z jedné třetiny poté jako garáž pro osobní vozidlo.  Objekt byl kompletně zrekonstruován v posledních 10-ti letech. Přístavba domu dle projektové dokumentace, zatím však neproběhla kolaudace přístavby. Interiér domu je rozdělen na technický suterén, I. patro se samostatnou bytovou jednotkou, stejně tak II. patro. Hlavní el. jistič 25A.   Topení  je ústřední, zdrojem je plynový kotel umístěný v suterénu. Ohřev teplé vody přes plynový kotel. Voda je do domu zavedena z městského vodovodního řádu, odpad je sveden do městské kanalizace.  Na pozemku se nachází vlastní studna.

     Rozměr užitné podlahové plochy v domě cca 200  m2.

     U objektu, na zahradě  se nachází menší zděná stavba, slouží  jako kolna na nářadí apod.. Pozemek u domu tvoří menší svahovitá zahrada , situována na jih.

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg