Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Středočeský
Okres:Kutná Hora
Nejbližší obec:Hořany
Celk. plocha:738 m2
Zast. plocha:155 m2
Užitná plocha:111 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o samostatně stojící, přízemní, nepodsklepený rodinný dům s volným půdním prostorem. Budova je pravděpodobně založena na kamenných základech se zemní izolací. Konstrukce budovy je zděná z kamene a z pálených plných cihel a její stavebně - technický stav je odpovídající částečné rekonstrukci, dům je obytný. Krov je dřevěný vaznicový. Střecha budovy je sedlová s krytinou z betonových tašek. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Strop je rovný. Stáří budovy je cca 80 let. Okna domu jsou v uliční čáře domu plastová, ostatní jsou dřevěná EURO a dřevěná zdvojená. Vchodové dveře jsou dřevěná částečně prosklené. Vnitřní dveře jsou dřevěné plné nebo částečně prosklené. Podlahy jsou betonové s izolací kryté plovoucí laminátovou podlahou, dlažbou a koberci. Obklady jsou z keramických dlaždic. Vnější omítka je částečně zateplená, severozápadní a jihozápadní stěna je v původním stavu, vnější omítka na části stěny je opadaná. K domu patří oplocená zahrada. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.

V přízemí rodinného domu se nachází veranda (4,14 m2), obývací pokoj (20,21 m2), kuchyně (19,98 m2), místnost (14,82 m2), pokoj (19,42 m2), pokoj (18,94 m2), koupelna s vanou a WC (11,12 m2), která je v rekonstrukci a samostatné WC (2,45 m2).

Příslušenstvím nemovité věci je samostatně stojící přístřešek s pultovou střechou, krytou taškami. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Jedná ze stěn je zděná.

Nájemní smlouvy nebyly zjištěny. Věcná břemena nebyla zjištěna.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny a vodovodu. Odpady jsou svedeny do septiku. Vytápění budovy je lokální přímotopy. Ve výstavě jsou krbová kamna. Ohřev teplé vody je řešen bojlerem.

Pozemky parc. č. 40, parc. č. 41/2, parc. č. 136/4 a parc. č. 136/5 tvoří se stavební pozemkem parc. č. 39 jeden funkční celek. V Katastru nemovitostí jsou vedeny jako zahrada a orná půda, pozemky jsou užívány jako zahrada. Pozemky jsou rovinaté, oplocené drátěným plotem. Na části pozemků jsou zpevněné plochy a porosty. Pozemky jsou přístupné přes pozemek parc. č. 36/1, který je ve vlastnictví obce Miskovice.

Součástí nemovité věci jsou IS, žumpa, zpevněné plochy a porosty. Tyto skutečnosti jsou zohledněny v celkové obvyklé ceně.

Příslušenstvím nemovité věci je oplocení a samostatně stojící přístřešek s pultovou střechou. Tyto skutečnosti jsou zohledněny v celkové obvyklé ceně.

INSOLVENČNÍ PRODEJ !!

 

 

 

 

 

Kontaktní osoba:
Telefon:
Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg