Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Tachov
Nejbližší obec:Horní Kozolupy
Celk. plocha:1888 m2
Zast. plocha:160 m2
Užitná plocha:90 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Nabízíme k prodeji rodinný dům, na polosamotě blízko obce Horní Kozolupy.  Celý dům prošel před 10-ti lety kompletní rekonstrukcí, nejen inženýrských sítí, ale i omítek a krovu, včetně nové krytiny. U domu je vkusně udržovaný pozemek, se dvěma studnami, dále hospodářskou stavbou – stodolou a dřevěnou garáží.  V přízemí domu prostorná chodba, z této vstup do 2 pokojů, kuchyně a koupelny s WC. Z venkovní chodby je vstup do příslušenství domu, kde je kotelna a sklad na dříví a uhlí. Vytápění domu kotlem na tuhá paliva, ÚT po celém domě. Do domu zavedena voda pomocí vodárny. Elektrická energie s tzv. „dvoutarifem“, jistič 25A. V obývacím pokoji otevřený krb, dále v kuchyni půdodní kuchyňský sporák na tuhá paliva (funkční, ale nepoužívá se), dále sporák na PB. Odpad řešen do bioseptiku na vyvážení. V koupelně sprchový kout, WC, boiler na teplou vodu. V podkroví domu možnost půdní vestavby na  další pokoje.

     Dům je výborném stavu, krásná polosamota (pouze 4 domy, z toho dva celoročně obývány), ideální místo pro romantiky v krásné přírodě.

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg