Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Středočeský
Okres:Beroun
Nejbližší obec:Lštěň
Celk. plocha:1185 m2
Zast. plocha:143 m2
Užitná plocha:95 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o malebný rodinný dům – chalupu, posazenou v klidné části malé obce, ve velmi zajímavé přírodní lokalitě, mezi Dobříší a Berounem, blízko Hostomic. 

      V přízemí  domu se nachází vstupní chodba, dva pokoje, kuchyň, koupelna s vanou, splachovací WC. Obytná plocha cca 90 m2. Topení je lokální, v jedné místnosti je i krb. Půdní prostory zcela vybízejí k půdní vestavbě půdních pokojů.

      Elektrická  přípojka 220/380V.    Voda na  pozemku je z vlastní studny, která  je rozvedena do objektu, přes domácí vodárnu.  Odkanalizování  je do septiku na vyvážení.

      Celkově je dům velmi udržovaný, jako i zahrada a dvůr, včetně hospodářských staveb. V domě se dá ihned i trvale bydlet, možnost okamžitě k užívání. Nemovitost uspokojí i náročnějšího zájemce, který miluje malebné místa, chalupaření a toulky v blízké přírodě, protože krásné lesy jsou cca 200 m od této nemovitosti. 

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg