Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Plzeň-sever
Nejbližší obec:Tlučná
Celk. plocha:506 m2
Zast. plocha:136 m2
Užitná plocha:70 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Nabízíme k prodeji menší, zděný, přízemní, podsklepený, rodinný dům v klidné části obce. Dům je se vstupním zádveřím a dále tvořen dvěma místnostmi - obývacím pokojem a kuchyní dále menší chodbou se vstupem na půdu. Obytná plocha je cca. 70m2.  Dům je částečně podsklepen, cca 1/5. Půda není vhodná k půdní vestavbě. Celkový stav domu odpovídá jeho stáří (postaven v roce 1940) vzhledem k jeho podprůměrné údržbě.

Z inženýrských sítí: vlastní kopaná studna cca 10 m hluboká, voda není do objektu přivedena, dále je do domu zavedena plynová přípojka. Odkanalizování domu není, na zahradě se nachází suché WC. Vytápění je zajišťováno topidly WAW, v každé místnosti jedno topidlo.  Elektrická přípojka 220/380 V,  je rozvedena po celém objektu, včetně vedlejší stavby – dílny. U domu se nachází dvůr, na něj navazuje ovocná zahrada. V příjezdové komunikaci jsou veškeré dostupné inženýrské sítě, tedy obecní vodovod, kanalizace, plynovod, rozvody telekomunikací.

Nemovitost hodnotíme jako zajímavou investici, případně ke kompletní rekonstrukci. Výjimečné místo pozemku v původní zástavbě obce, skýtající značnou míru soukromí. Velmi zajímavé místo vzhledem k poloze v klidné části obci a vzhledem k snadnému dopravnímu napojení na silnicí Nýřany-Plzeň, a dálnici blízkosti D5 Plzeň-Rozvadov (Německo). Jedná se o lokalitu s veškerou občanskou vybaveností.

ENERGETICKÁ Třída G - Mimořádně nehospodárná

Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg