Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Plzeň-jih
Nejbližší obec:Dobřany
Celk. plocha:534 m2
Zast. plocha:182 m2
Užitná plocha:300 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o řadový, koncový, zděný, z malé části podsklepený rodinný dům se dvěma nadzemními podlažími a s půdou v sedlovém krovu, s hlavním vstupem z ulice na jihovýchodě. Objekt je blíže nezjištěného stáří, odhadováno na 85 a více roků. Popis použitých konstrukcí a vybavení je proveden níže viz bod 3.2.1 tohoto posudku. Z inženýrských sítí je objekt napojen na veřejný vodovod, elektřinu, plynovod, kanalizaci. Vytápění řešeno jako etážové plynovým kotlem včetně ohřevu TÚV. Dispozice objektu:

  • 2 sklepní místnosti,

  • v I.NP průjezd, nebytový prostor - bývalý obchod o 3 místnostech a WC (obsahuje různý odpad a použité věci) cca 55 m2, bytová jednotka 3+1 (po částečné rekonstrukci) cca 66 m2, schodiště,

  • ve II.NP chodba, bytová jednotka 2+1 cca 55 m2 (ke kompletní rekonstrukci; obsahuje různý odpad a použité věci), bytová jednotka 2+kk (po rekonstrukci) cca 74 m2,

  • půda přístupná po dřevěném schodišti (obsahuje různý odpad a použité věci, holubí trus).

    Stavebně technický stav domu je zhoršený; na objektu byly provedeny dílčí opravy a modernizace (zejména výměna elektroinstalace průběžně před cca 5 až 10 roky, v roce 2008 nové vnitřní rozvody plynu, vody a odpadů). Objekt však bude vyžadovat další značné investice do dalších oprav a modernizací, vyklizení odpadu. K objektu dále přísluší dvorní hospodářské navazující stavby, aktuálně používané ke skladování. Příslušející stavební pozemek má výměru 534 m2. Tento je částečně zastavěn uvedenými stavbami a částečně tvořen dvorkem se zpevněnou plochou ze zámkové dlažby. Ve dvorní části se na pozemku nachází skleník, zahradní montovaný bazén zapuštěný do země. Příslušenství tvoří dále částečné zděné oplocení dvora, přípojky inženýrských sítí. Vše je zohledněno ve stanovené ceně obvyklé.

  • INSOLVENČNÍ PRODEJ.

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg