Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Plzeň-jih
Nejbližší obec:Chocenice
Celk. plocha:936 m2
Zast. plocha:238 m2
Užitná plocha:350 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se novostavbu rodinného domu, ve výborném stavu. Suterén: veliký obývací pokoj, kuchyně,  jídelna, příprava komínu pro krb, včetně horkovzdušných rozvodů, dále ze vstupní haly vchod do fitka – solárium, koupelna, v další části suterénu prádelna, garáž a další 2 místnosti k využití jako pracovna anebo pokoje pro hosty (součástí je samostatné sociální zařízení s WC a se sprchovým koutem).                                                                                                                                        Patro: vstupní hala, ze které jsou vstupy do šesti pokojů, 2 šatny, kuchyně, koupelna s rohovou vanou a sprchovým koutem. Z ložnice situované na jiho-západní stranu, se vstupem  na dvě venkovní terasy.                                                         

       Objekt napojen na inženýrské sítě: elektrická, plynová  a vodovodní  přípojka z veřejného vodovodu, odpady svedeny do septiku na vyvážení, možnost dobudování ČOV s vypouštěním do dešťové obecní kanalizace. V domě rozvody TV signálu, internetu, bezpečnostní signalizace včetně kamerového systému.  Vytápění plynovým kotlem, suterén podlahové topení, v patře radiátory.  V suterénu na podlaze položena keramická dlažba, v patře na podlahách plovoucí podlahy. V CENĚ PRODEJE JE DOKONČENÍ FASÁDY DLE POŽADAVKU A ZADÁNÍ KUPUJÍCÍCH.  Krásný dům, 18 km od Plzně – OC Olympie, v čistém venkovské prostředí.

      Okolo domu se nachází malá, okrasná zahrada s venkovním posezením, příjezdová cesta s povrchem je zámkové dlažby, s parkovacím stáním pro vozidla.

 

 

 

 

 

Kontaktní osoba:
Telefon:
Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg