Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Středočeský
Okres:Kladno
Nejbližší obec:Kladno
Celk. plocha:2045 m2
Zast. plocha:477 m2
Užitná plocha:270 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Rodinný dům 4+1 je situován jako samostatně stojící, přízemní s podkrovím. Je zděný, střecha sedlová, krytina tašková, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu. Vnější omítky břízolitové, vnitřní omítky štukové, stropy s rovným podhledem, v podkroví SDK podhled na tepelnou izolaci, schody do patra kamenné. Podlahy v přízemí z PVC a keramické dlažby, v podkroví OSB desky, v koupelně keramická dlažba, obklady keramické. Okna dřevěná špaletová a plastová s vakuovým dvojsklem, dveře hladké plné i prosklené. V  kuchyních vybavení kuchyňskou linkou, plynový sporák, v koupelně vana a WC, umyvadlo chybí. Elektroinstalace světelná i motorová, vytápění i ohřev vody plynovým kotlem, radiátory deskové. Nemovitost je napojena na veřejný vodovod, kanalizaci, plyn a elektro. Stáří cca 80 let, v letech 2008 - 2009 probíhala rekonstrukce rodinného domu - rozvody instalací, topení, plynový kotel, v části okna, zateplení a vestavba podkroví.

       Na pozemku jsou dále drobné stavby, jako garáž s dílnou, zděný sklad, další zděná dílna. Kromě přístřešku vlevo od vjezdu do dvora, jsou tyto vedlejší stavby v poměrně dobrém technickém stavu.

INSOLVENČNÍ PRODEJ !!

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg