Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Plzeň-město
Nejbližší obec:Plzeň 3
Celk. plocha:676 m2
Zast. plocha:152 m2
Užitná plocha:110 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o stavbu zděného přízemního domu s bytovou jednotkou 2+1, koupelna a WC. Vytápění domu je zajištěno jednak ÚT s kotlem na tuhá paliva a dále i stáložárnými akumulačními kamny.  Dům je průběžně udržovaný, v současné době neobydlený, po prodeji ihned k předání. Nachází se na konci „Valchy“ u konečné autobusové zastávky MHD.

       Dům je udržovaný, se všemi funkčními přípojkami. El. energie 220/380V, voda s rozvodem po domě z vlastní studny cca 9 m hluboké, odpady svedeny do septiku na vyvážení. V ulici je městská kanalizace, stejně tak řád plynu -  možnost připojení (ke kanalizaci již byla pořízena projektová dokumentace). 

       Pozemek okolo domu je oplocený pletivem. Na pozemku se u stavby domu nachází stavba garáže, dále hospodářské stavby, které slouží jako kolny a sklad na nářadí. Tato stavba podsklepena, zde je umístěna vodárna, kterou je zásobován dům vodou.  

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg