Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Středočeský
Okres:Kladno
Nejbližší obec:Kladno
Celk. plocha:295 m2
Zast. plocha:155 m2
Užitná plocha:350 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se řadový rodinný dům, ve výborném stavu. Celkově dům tvoří bytová jednotka ve dvou podlažích, z toho v přízemí domu obývací pokoj s kuchyňským koutem. Vjezd do garáže se stáním pro 3 vozidla v suterénu domu, včetně technického zázemí. Za domem zadní část pozemku - zahrada. V podkroví domu 3 pokoje se sociálním zařízením.

      Vytápění je zajišťováno ústředním topením, zdrojem je plynový kotel – podlahové topení. Do domu jsou zavedeny veškeré inženýrské sítě, dále i  přípojka telefonu.  Koupelna je situována v patře domu a je vybavena vanou. V přízemí domu je samostatné WC. V kuchyni zabudovaná kuchyňská linka, s vestavěnými spotřebiči. V chodbě keramická dlažba, v pokojích plovoucí podlahy, pokoje v patře pokryty kobercem.

      Za domem se nachází malá, okrasná zahrada s venkovním, zastřešeným bazénem 15 m2. Před domem vjezd do garáže, povrchem je zámková dlažba, s parkovacích stáním pro vozidla.

Kontaktní osoba:



Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.cz



Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg