Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Vysočina
Okres:Třebíč
Nejbližší obec:Šebkovice
Celk. plocha:372 m2
Zast. plocha:105 m2
Užitná plocha:240 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o řadový, krajní, patrový, podsklepený rodinný dům. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně - technický stav je odpovídající dobré údržbě. Fasáda domu je nezateplená. Vnější omítky jsou břízolitové. Střecha budovy je plochá. Krytina střechy je živičná. Na střeše jsou žlaby se svody a komín. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Vytápění budovy je ústřední napojené na kotel pro tuhá paliva, který je umístěný v 1. PP. Ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler. Podlahy v 1. PP jsou betonové.  Podlahy v 1. NP jsou kryté kobercem, dlažbou, nebo PVC. Podlahy v 2. NP jsou kryté kobercem, PVC, nebo dlažbou. Obklady v koupelnách jsou z části chybějící. Součástí domu je vestavěná garáž s plechovými vraty, do které je zajištěn vjezd betonovým nájezdem. Dále jsou součástí domu dvě nezasklené lodžie s kovovým zábradlím, které se nachází v 1. NP a 2.NP.

K domu patří oplocená zahrada, na které se nachází porosty a zpevněné plochy. Příslušenstvím nemovité věci je zděný, přízemní, nepodsklepený chlév s původním seníkem pod pultovou střechou. Střešní krytina je tvořená osinkocementovou šablonou.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku: elektřiny a plynovodu. Zdrojem vody je studna, která je ve spoluvlastnictví se sousedem a nachází se na hranici pozemku. Vodovodní potrubí je rekonstruované v plastu. Odpady jsou svedeny do septiku, který se nachází na obecním pozemku parc. č. 148/8. Přípojka kanalizace se buduje a nachází se na hranici pozemku.

PRODEJ IDEÁLNÍHO PODÍLU 10/12.

INSOLVENČNÍ PRODEJ !

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg