Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Plzeň-jih
Nejbližší obec:Otěšice
Celk. plocha:2191 m2
Zast. plocha:310 m2
Užitná plocha:200 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o přízemní, nepodsklepený rodinný dům s volným půdním prostorem vhodným k půdní vestavbě. Dům prošel a ještě prochází kompletní rekonstrukcí a modernizací v posledních 10-ti letech. V celém domě je nově vybudované ústřední topení s kotlem na tuhá paliva, v části chovu psů a porodnice -  podlahové vytápění. Vlastní zdroj vody – 2x studna. Odkanalizování do septiku s přepadem. Bytová jednotka kompletně po rekonstrukci, nutnost dokončení ložnice. Celkově byl na domě opraven krov, nové laťoví, nová krytina a klempířské prvky. Částečně započato s rekonstrukcí fasády.

       Prodej je zajímavý zejména z důvodu vybudovaného kompletního zařízení na odchov psů, dostatečný počet vnitřních a venkovních kotců, porodnice, karanténa.

U domu dostatečně velký, uzavřený dvůr, zakončený velkou stodolou, kde je možnost chovu dalších domácích zvířat, za touto stodolou se nachází pěkná, oplocená zahrada.

 

 

 

 

 

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg