Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Plzeň-jih
Nejbližší obec:Meklín
Celk. plocha:1363 m2
Zast. plocha:300 m2
Užitná plocha:250 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO!

 

Jedná se o kompletně zrekonstruovanou stavbu zděného, rodinného domu. Dům, je částečně podsklepen a nachází se v malé osadě (Na sklárně), uprostřed lesů v k.ú. Merklín u Přeštic. Od obce Merklín je vzdálen cca. 3 km.

     U objektu RD se nachází další stavba hospodářského stavení, kde jsou, sklady a prostor využívaný jako garáž s montážní jámou. Je zde i zbudované venkovní sezení s pergolou.      V přízemí budovy je situována bytová jednotka 5+1, soc. zařízení a krytá veranda, chodba a technické zázemí, kotelna. V I. patře domu je pět obytných místností, soc, zařízení a terasa. Celková obytná plocha činní cca 360 m2. Obklady stropů, okna, schodiště – vše provedeno z masivu, dům se prodává částečně vybaven.

     Topení  je ústřední, zdrojem je kotel na dřevoplyn. El. energie 220/380 V je rozvedena po celém objektu. Voda je do domu zavedena z obecní studny.  Odpady jsou svedeny do dvoukomorového septiku. V domě jsou veškeré rozvody, včetně satelitního příjmu.

     Nemovitost pro náročnějšího zájemce, na zajímavém místě, v klidné osadě. 

Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg