Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Domažlice
Nejbližší obec:Mutěnín
Celk. plocha:691 m2
Zast. plocha:96 m2
Užitná plocha:120 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Nabízíme k prodeji rodinný dům ve starobyle obci prvně zmíněné r. 1253, založené patrně pražským purkrabím Mutinou doloženým v letech 1174-1185, od r. 1513 téměř 350 let v majetku rytířského rodu Vidršpergárů, na kraji CHKO Český les.

      Obytná část domu se skládá z přízemí, kde je vstupní chodba, kuchyně a dva pokoje, v podkroví 2 pokoje. Dům prošel částečnou rekonstrukcí, výměna střešní krytiny, výměna oken, vodovodní a plynová přípojka. Zavedena elektrická a  vodovodní  přípojka z veřejného vodovodu, odpady svedeny do septiku s trativodem. Podlahy v pokojích dřevěné, v kuchyni a chodbě betonové s keramickou dlažbou. Topení je na tuhá paliva, možno řešit i vytápěním pomocí plynu, který je zaveden do domu. V kuchyni  je připojen plynový sporák.  

     Na pozemku se dále nachází vedlejší stavba – zděná kolna slouží jako garáž pro jedno vozidlo, dále dílna, sklad a suchý WC. Naproti této stavbě je „sklípek ve stráni“. Celý pozemek oplocen dřevěnou hradbou s podezdívkou. 

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg