Prodej, rodinného domu


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Plzeň-jih
Nejbližší obec:Borovno
Celk. plocha:478 m2
Zast. plocha:110 m2
Užitná plocha:80 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o zděný, rodinný dům v klidné vesnici v Borovno u Spáleného Poříčí. Dům je částečně podsklepený. V přízemí domu se nachází dvě bytové jednotky o dispozici 1+1 s chodbou, menší šatna, špíz, dvě kuchyně se starší kuchyňskou linkou a dva pokoje. Sociální zařízení – vana, umyvadlo. WC suché. Z chodby vedou schody do patra kde je jeden pokoj s terasou a půdní prostor vhodný k vestavbě.  Vytápění domu je zajištěno krbem. El. energie 220 /380 V. Kanalizace napojená není. Plyn v obci není. Voda je z vlastní studny.

       K domu patří zděná garáž. Na zahradě se nachází zděná stavba se dvěma místnostmi, jedna dříve sloužila jako prádelna a druhá jako dřevník. Za domem zahrada, kde je skleník a ovocné stromy.

       V obci není - kromě místní restaurace – žádná občanská vybavenost. Nejbližší občanská vybavenost je nedaleko ve Spáleném Poříčí. V okolí obce jsou krásné lesy s možností turistiky, cykloturistiky, sběru lesních plodů (houbařský ráj). Objekt je suchý, vhodný ihned  k trvalému bydlení, stejně tak krásná možnost chalupaření.

Kontaktní osoba:
Telefon:
Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg