Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Plzeň-jih
Nejbližší obec:Chalupy
Celk. plocha:465 m2
Zast. plocha:200 m2
Užitná plocha:110 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Obec, v níž se nemovitost nachází, je poslední obcí na vedoucí komunikaci. Po příjezdu do obce je uzavřená náves, kde se nachází jednotlivé stavení, převážně bývalé zemědělské usedlosti. Rodinný  dům, vesnického typu se nachází na kraji tohoto obecního náměstí. 

       Na stavbu domu navazuje část hospodářského stavení, kde je garáž.  Vedlejší stavbou je hospodářská stavba, dříve sloužící jako chlívky, nyní sklad, dílna a kotec pro psy. Dům začal procházet kompletní rekonstrukcí v roce 2007, nově byl odizolován, provedeny opravy vnitřních omítek, podlah, částečně stropů, kompletně zrekonstruovány veškeré inženýrské sítě. Nově rekonstruována koupelna se sprchovým koutem a vanou, nový el. kotel a nové rozvody ústředního topení.   Celý dům je cihlový, udržovanou omítkou – brizolit.   El. energie 220/380V s 25A jističem. Voda je do domu zavedena z obecního vodovodu, na pozemku je i vlastní studna.  Odpady jsou svedeny do ČOV s přepadem. 

ENERGETICKÁ Třída G - Mimořádně nehospodárná

 

 

 

 

 

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg