Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Středočeský
Okres:Příbram
Nejbližší obec:Klučenice
Celk. plocha:600 m2
Zast. plocha:168 m2
Užitná plocha:210 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o novostavbu rodinného domu - vilky, klidné části obce. Pozemek je rovný, udržovaný. Stavba je situována v zástavbě nových domů. V přízemí domu se nachází bytová jednotka 1+1, s velkou obývací místností, sloužící zároveň jako jídelna, možnost průchodu na terasu. V přízemí domu je dále situované technické zázemí a to garáž, kotelna, domácí vodárna a sklad. Rovněž je zde samostatné WC. V I. Patře domu je bytová jednotka 3+1 se sociálním zařízením a koupelnou. Celková obytná plocha činí cca 200 m2. Topení je ústřední, kotel na tuhá paliva.           

Elektřina zavedena do objektu, přípojka 220/380V.   Voda zavedena do objektu z vlastní studny, odkanalizování je do septiku na vyvážení.  Stáří stavby domu cca 11 let od kolaudace. V podkroví je možnost půdní vestavby, možnost dobudovat dva pokoje.  Občanská vybavenost v místě, blízko na Orlickou přehradu, zajímavé jak pro rybáře, tak milovníky vodních sportů. V okolí pěkné, hluboké lesy, vyhlášené místo houbaření. Pěkné místo pro větší rodinu k trvalému bydlení.

Kontaktní osoba:
Telefon:
Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg