Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Plzeň-jih
Nejbližší obec:Borovno
Celk. plocha:4346 m2
Zast. plocha:120 m2
Užitná plocha:90 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o stylovou rekreační chalupu v podbrdské krajině, na okraji klidné obce, vzdálené 30 km od Plzně, 14 km od obce Rožmitál pod Třemšínem a 90 km od Prahy

          V přízemí objektu se nachází vstupní chodba, 2 místnosti, kuchyně a soc. zařízení. Na obytnou část navazuje býv. stáj, která byla rekonstruována a je zde zřízena obytná místnost se samostatným vchodem a topením. Půdní prostory s přístupem z chodby domu jsou vhodné k vestavbě.

     Vytápění v domě je zajišťováno etážovým topením s kotlem na tuhá paliva. Objekt je připojen na el. energii 220/380V. Voda do objektu není zavedena, ale po domě je proveden veškerý rozvod, včetně přípravy připojení na čerpání vody z vlastní studny. Odpad je sveden do septiku.

     Chalupa byla průběžně udržována a vzhledem k tomu je celkově ve velmi dobrém stavu.

 U objektu se nachází pozemek poskytující dostatek soukromí, o celkové výměře 4346 m2, který je částečně porostlý lesními porosty, kde je možnost sběru „vlastních“ hub a borůvek. 

Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg