Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Plzeň-město
Nejbližší obec:Plzeň 3
Celk. plocha:921 m2
Zast. plocha:286 m2
Užitná plocha:200 m2

Cena: 1,- Kč


​PRODÁNO!

Nabízíme dvougenerační, rodinný dům v blízkosti Plzně, část Valcha, o zastavěné ploše rodinným domem 105 m2, nacházející se ve velmi klidné části rodinného bydlení. Na pozemku je dále stavba garáže a kolny.  Dům lze užívat jako dvougenerační, kdy v přízemí se nachází původní bytová jednotka bez větší rekonstrukce, avšak v dobrém udržovaném stavu. Z podkroví byla na základě stavebního povolení vybudována nová samostatná jednotka. Stavební povolení je otevřené, přestavba nebyla dosud zkolaudována, lze tedy řešit případné další změny či úpravy.

         V přízemí domu je dispozice: vstupní hala se vstupem do přízemní bytové jednotky, kde se nachází kuchyně a dva pokoje s výhledem do zahrady. Z haly se pak prochází do další části domu, kde je umístěna koupelna, WC a další dvě místnosti. Tato část bude vyžadovat celkovou rekonstrukci. Dále v této hale je vstup do bytu v patře domu a dále vstup do sklepa. Dům je částečně podsklepen, sklep lze využívat k úložnému prostoru.

         V patře domu je nová bytová jednotka se třemi pokoji, kuchyní s kuchyňským koutem, dále koupelna s rohovou vanou, sprchovým koutem a samostatné WC. V obývacím pokoji je velké okno se vstupem na balkón, v dalších místnostech jsou střešní okna a okna do zahrady. Podlahy jsou plovoucí, v koupelně a WC keramické.

         Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, voda je jak z veřejného vodovodu, tak další vodovodní řád je na užitkovou, zahradní vodu. Kanalizace je svedena do veřejné kanalizace, elektrická energie a plynová přípojka. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel s rozvodem ústředního topení, alternace je možnost i topení na tuhá paliva. Na zahradě je zabudovaný bazén, který bude vyžadovat částečnou rekonstrukci. Energetický štítek dosud nebyl vyhotoven.

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg