Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Klatovy
Nejbližší obec:Železná Ruda
Celk. plocha:130 m2
Zast. plocha:130 m2
Užitná plocha:350 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

 

Jedná se samostatně stojící, nepodsklepený a kompletně zařízený objekt k bydlení. Dosud je využíván jako rekreační dům. Za domem je dvůr se zpevněnou plochou – místo pro parkování osobních vozidel. Na dvoře malá zděná kolna. Objekt je prodáván včetně veškerého vybavení.

     V přízemí domu se nachází společná kuchyň, společenská místnost, technické zázemí s plynovou kotelnou, společné WC, sprchy. V I. patře domu jsou 4 zařízené pokoje, se čtyřmi až pěti lůžky. Na chodbě sociální zařízení a umyvadlo. V podkroví domu se nachází jeden zařízený pokoj a úklidová místnost, která by přestavbou byla řešitelná jako další obytný pokoj. Voda je domu zavedena z městského vodovodu, elektrická energie 220/380 V, odpad do městské kanalizace. Objekt prošel celkovou rekonstrukcí, nová střecha před 3mi roky, stejně tak nová fasáda.  Dům se nachází na velmi v centru Železné Rudy, vedle OC Jednota Sušice.

      Objekt je vhodný jak k trvalému bydlení, tak i jako penzion pro potřebu rekreace. V místě je dostupná veškerá občanská vybavenost (škola, školka, obchody, vlakové i autobusové spojení).

Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg