Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Středočeský
Okres:Kladno
Nejbližší obec:Kladno
Celk. plocha:376 m2
Zast. plocha:118 m2
Užitná plocha:80 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Svislé konstrukce ze smíšeného zdiva, stropní konstrukce trámové omítané. Střecha pultová, krytina tašková, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu. Okna dřevěná špaletová, směrem do ulice zdvojená, dveře náplňové plné. Podlahy betonové a z PVC, v koupelně odpojená vana, v kuchyni vybavení chabí. Vytápění možné kamny na tuhá paliva, elektroinstalace světelná a motorová. Nemovitost je napojena na veřejný vodovod, kanalizaci a elektro, možnost napojení na plyn. Venkovní úpravy (opěrné zdi, zpevněné plochy) jsou na konci své životnosti, jejich cena je prakticky nulová.

     Stáří cca 78 let. Nemovitost je dlouho neobývaná v havarijním stavu, většina prvků krátkodobé i dlouhodobé životnosti je na konci své životnosti, omítané stropy jsou z části propadlé, vnější omítka chybí, vnitřní opadává, poškozenou krytinou zatéká do domu, projevuje se plíseň, sociální vybavení úplně chybí. Sanace domu je prakticky nemožná, nemovitost je spíše určena k demolici.

INSOLVENČNÍ PRODEJ !!

 

 

 

 

 

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg