Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Karlovarský
Okres:Sokolov
Nejbližší obec:Horní Slavkov
Celk. plocha:100 m2
Zast. plocha:100 m2
Užitná plocha:200 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO - DRAŽBA !

Jedná se o samostatně stojící, nepodsklepenou, patrovou novostavbu rodinného domu. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná z cihel typu POROTHERM a její stavebně - technický stav je velmi dobrý. Stáří budovy je 4 roky. Střecha budovy je mansardová s krytinou z živičného šindele. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Okna domu jsou plastová. Vstupní dveře jsou plastové prosklené. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.

      V 1. NP rodinného domu se nachází tři nebytové prostory (kadeřnictví, masáže a kancelář), společné sociální zařízení, kuchyňka a chodba se schodištěm do 2. NP. V 2. NP se nachází byt o velikosti 4+1 rozdělený na kuchyň, spíž, obývací pokoj, pokoj, pokoj, pokoj, koupelnu s vanou, sprchovým koutem a WC, technickou místnost a chodbu se schodištěm. Na podlahách v místnostech je keramická dlažba nebo plovoucí podlaha.

       Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu, kanalizace a plynovodu. Vytápění budovy je ústřední plynové. Ohřev teplé vody zajišťuje plynový kotel.

INSOLVENČNÍ PRODEJ.

Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg