Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Plzeň-sever
Nejbližší obec:Zruč-Senec
Celk. plocha:1206 m2
Zast. plocha:255 m2
Užitná plocha:300 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o totální přestavbu rodinného domu, kolaudovanou v roce 2010. Dům se nachází v obci, samostatně stojící, s pozemkem okolo celého domu. Na dům navazuje stavba dvojgaráže, hospodářská místnost a sklad. Za domem na zahradě je venkovní sezení s krbem. Příjezdová cesta po zpevněné zámkové dlažbě okolo celého domu, automatická vrata na dálkové ovládání.

      Dům je dfc koncipován jako dům se třemi bytovými jednotkami, pro každou jsou připraveny podružné měření sítí. Dům prošel kompletní rekonstrukcí a přestavbou, fasáda domu je zateplena polystyrénem, střecha Bramac, klempířské prvky titanozinek. Po celém domě kompletní rozvody pro TV, satelit, telefon, wifi, dům je napojen na centrální pult ochrany s kamerovým systémem. V suterénu budovy je  technické zázemí, kotelna, sklady, příprava na vinotéku. V kotelně jsou dva plynové kotle a dva boilery, řešeny tak, že jedna část je využitelná pro technické zázemí a druhá pro obytnou část domu.  Ve zvýšeném přízemí, po vystoupení čtyř schodů, se zde nachází zrekonstruovaná bytová jednotka 2+1 a dále nově vystavěná jednotka 3+1. Schodištěm se dostaneme do patra domu, kde se nachází podkrovní, velký  byt velikosti 3+1, rozměrově velký, jak oba spodní byty. Ve všech bytech jsou nové koupelny a nové WC s novou keramikou a sanitou. Kuchyně jsou vybaveny kuchyňskými linkami s vestavěnými spotřebiči.    

       Topení  je ústřední, rozvody v mědi, radiátory, zdrojem jak uvedeno je plynový kotel, elektrická přípojka 220/380V. Voda zavedena z městského vodovodního řádu, která je rozvedena do objektu.  Odkanalizování  je do veřejné kanalizace. INSOLVENČNÍ PRODEJ.

informace o ceně u makléře.

Kontaktní osoba:
Telefon:
Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg