Prodej bytu v OV s garáží


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Plzeň-město
Nejbližší obec:Plzeň 4
Celk. plocha:76 m2
Zast. plocha:76 m2
Užitná plocha:76 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku I. kategorie o velikosti 3+1, v osobním vlastnictví ve zděném domě. Velkou výhodou k bytu je  cca 300 m vzdálená, vlastní zděná garáž. 

        Byt s podlahovou plochou 76 m2, který prošel v roce 2012 kompletní rekonstrukcí, včetně výměny oken, veškerých společných rozvodů vody, odpadů, se nachází ve druhém patře domu, s novým eurovýtahem. Jádro bytu je zděné, rovněž prošlo kompletní rekonstrukcí. V kuchyni nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, v koupelně nová sanitární keramika, rohová vana. Samostatné WC. Topení je ústřední, zdrojem topení vlastní plynový kotel umístěný v koupelně. Zde také je umístěna pračka a sušička, oba spotřebiče značkové, zánovní. Byt je ve vynikajícím stavu, zavedena kabelová televize a internet, jako nadstandard jsou dvě lodžie, každá přístupná z jednoho pokoje. V celém bytě nové podlahy, převážně plovoucí, v koupelně, WC a vstupní chodbě je dlažba. V obývacím pokoji zajímavě řešená stěna z přírodního kamene. Byt má dostatek úložného prostru, další příslušenství bytu je tvořeno sklepní kójí v suterénu domu. Vstupní bezpečnostní dveře se závorou.

       Součástí prodeje bytové jednotky je veškeré vnitřní vybavení, tak jak je zachyceno v dokumentaci bytové jednotky. V blízkosti bytového domu se nachází veškerá občanská vybavenost (škola, školka, MHD, prodejny potravin, zdravotní středisko).

ENERGETICKÁ Třída E - Nehospodárná

Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg