Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Jihočeský
Okres:České Budějovice
Nejbližší obec:Trhové Sviny
Celk. plocha:205 m2
Zast. plocha:109 m2
Užitná plocha:155 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o řadový, vnitřní, přízemní, podsklepený rodinný dům s obytným podkrovím. Konstrukce domu je zděná, technický stav dobrý, odpovídající stáří a velmi dobré údržbě. Staří budovy 80 let, v roce 2005-2010 byl zrekonstruován a přistavěna nástavba obytného podkroví. Budova má sedlovou střechu, krytina z betonové tašky v dobrém stavu. Klempířské prvky jsou z pozinkovaného plechu. Komín vyvločkovaný, součástí střechy je bleskosvod. Okna jsou dřevěná, zdvojená s parapety. Fasáda domu zateplená. Z podkroví je možný vstup na dvě terasy. Za domem se nachází oplocená zahrada s porosty a zpevněnou plochou.

     V domě je bytová jednotka 4+1,v přízemí vstupní chodba, koupelna s WC, dílna, obývací pokoj, kuchyně, jídelna a schodiště do podkroví, kde se nachází chodba, 2 obytné místnosti, koupelna s prádelnou a terasa. Užitná plocha v domě je 155 m2.  Dům je napojen na kompletní inženýrské sítě, včetně teplovodního vytápění.

     V obci veškerá občanská vybavenost, do Českých Budějovic vzdálenost 20 km. Nevýhodou předmětné nemovitosti je menší pozemek, který se nachází pouze za domem.

INSOLVENČNÍ PRODEJ !

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg