Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Karlovarský
Okres:Karlovy Vary
Nejbližší obec:Bečov nad Teplou
Celk. plocha:227 m2
Zast. plocha:143 m2
Užitná plocha:250 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o rodinný domek, z jedné strany řadový, ve velmi dobrém stavu – zděný, podsklepený. V přízemí domu je bytová jednotka 2+1, sociální zařízení, koupelna se sprch. koutem. V I. patře  domu se nachází  bytová jednotka 2+1, soc. zařízení, koupelna s vanou. Obytná plocha cca 160 m2. Ve sklepě je kotelna, topení  je ústřední, na tuhá paliva. Dále je zde situována uhelna, sklad, místnost, kde je umístěn boiler. Elektřina je zavedena do objektu, přípojka 220/380V.   Voda,  která  je rozvedena do objektu,  je z městského  vodovodního řádu.  Odkanalizování  je do městské kanalizace.

     Na dalším pozemku stojí další zděná stavba – hospodářská stavba, která slouží jako garáž. Tento navazuje na další parcelu, zahradu, obě parcely jsou situována přes uličku naproti RD. Stáří stavby domu je cca 77 let.  Dům byl rekonstruován v roce 1974 a naposledy v roce 1997, provedena adaptace vnitřních prostor s dalším možným pokračováním v podkroví.

Kontaktní osoba:
Telefon:
Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg