Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Plzeň-jih
Nejbližší obec:Otěšice
Celk. plocha:1280 m2
Zast. plocha:120 m2
Užitná plocha:100 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

 

Jedná se o zděný objekt, celkově v dobrém stavu, který se nachází v okrajové části menší obce vzdálené cca. 30 km od Plzně a Klatov, 10 km od obcí Přeštice a Stod, 3 km od obce Merklín.

    Objekt, který je v katastru nemovitostí veden jako RD, je v posledních letech nevyužíván, v předchozí době sloužil jako hostinec. V přízemí se nacházejí čtyři místnosti - výčep, salonek, býv. kuchyně a taneční sál. Ze vstupní chodby je dále přístup i do skleních a půdních prostor, které jsou vhodné k vestavbě. Dům je přízemní a částečně podsklepený – část sklepa sloužila jako chladící box. Vytápění jednotlivých místností je zajišťováno lokálními topidly. El. energie  220/380V je zavedena do objektu. Voda je po objektu rozvedena z vlastní studny. Odkanalizování  je do septiku. Celkový stav objektu je velmi zachovalý. Na pozemku stojí další zděné stavby – prostorná stodola a bývalé stáje a kolna.

  Objekt je vhodný ke komerčnímu využití, drobná výroba, ubytovna po stavebních úpravách vhodný i k trv. bydlení spojenému s podnikáním.

Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg