Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Plzeň-jih
Nejbližší obec:Dolní Lukavice
Celk. plocha:820 m2
Zast. plocha:241 m2
Užitná plocha:120 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o prodej samostatně stojícího domu v obci Dolní Lukavice u Přeštic. Tento rodinný dům je částečně podsklepený a je dispozičně řešený jako bytová jednotka 3+1, se sociálním zařízením, s WC, vstupní verandou a půdní prostory, které lze využít k půdní vestavbě. Objekt je založen na betonových základech, podezdívka žulová, obvodové zdivo cihelné. V objektu je rozvod vody z vlastní studny, teplá voda je zajištěna ohřevem elektrického bojleru. Odkanalizování kompletní a svedeno do veřejné kanalizace. Zaveden světelný i motorový proud. Topení původní na tuhá paliva a kombinací je alternativa ve všech místnostech plynovým topidlem WAW.

          Vedle domu se nachází samostatná, zděná garáž a za domem ovocná zahrada. Dům stojí v okrajové části obce v klidné lokalitě. V místě Obecní úřad, MŠ, ZŠ, pošta, obchody a restaurace. Z Dolní Lukavice je nadstandartní autobusové spojení do Přeštic, kde je veškerá občanská vybavenost.

ENERGETICKÁ Třída G - Mimořádně nehospodárná

Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg