Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Středočeský
Okres:Kladno
Nejbližší obec:Kladno
Celk. plocha:743 m2
Zast. plocha:319 m2
Užitná plocha:250 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Nemovitost se nachází v oddělené části města Vrapice u hlavní silnice. Nad domem je železniční zastávka, 500 m od domu zastávka autobusu, 5,5 km od centra Kladna, kde je veškerá občanská vybavenost. Přístup je z obecní komunikace.    

      Svislé konstrukce ze smíšeného zdiva, stropní konstrukce trámové omítané. Střecha polovalbová, krytina tašková, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu. Okna dřevěná špaletová, dveře hladké plné, schodiště kamenné a dřevěné. Podlahy prkenné a z teracové dlažby, vytápění možné kamny na tuhá paliva, elektroinstalace světelná a motorová. Nemovitost je napojena na veřejný vodovod, odpad do žumpy a elektro. Venkovní úpravy (opěrné zdi, zpevněné plochy) jsou na konci své životnosti, jejich cena je prakticky nulová.

Stáří 77 let, v roce 1964 rekonstrukce domu a přestavba na byty. Nemovitost je dlouho neobývaná v havarijním stavu, většina prvků krátkodobé i dlouhodobé životnosti je na konci své životnosti, v nosném obvodovém zdivu jsou trhliny, poškozenou krytinou zatéká do domu, z důvodu mělkého založení domu vzlíná vlhkost,  opadávají omítky a projevuje se plíseň. Sanace domu je prakticky nemožná, nemovitost je spíše určena k demolici.

INSOLVENČNÍ PRODEJ !!

 

 

 

 

 

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg