Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Středočeský
Okres:Benešov
Nejbližší obec:Miličín
Celk. plocha:1495 m2
Zast. plocha:300 m2
Užitná plocha:110 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o přízemní, nepodsklepený rodinný dům převážně z cihlového zdiva, s využitým podkrovím pod sedlovou střechou s novou krytinou taškou.. Objekt je situovaný do půdorysného tvaru obdélníka, nachází se v zastavěné části obce.

     Parkování je možné na vlastním pozemku. Pozemek leží v mírně sklonitém terénu a je přístupný z veřejné komunikace po krátké nezpevněné cestě.

     Dům je napojen na inženýrské sítě: elektro, obecní vodovod a septik. Objekt je v zahájené kompletní rekonstrukci, v přízemí se nachází nezastřešená veranda, chodba, kuchyň a dva pokoje. Zde jsou vyspraveny omítky a položen základní betonový potěr na podlaze. V podkroví domu nový věnec, na němž je nový krov, zateplená střecha o krovy podbité palubky. Vytápění  domu zatím není řešeno, byl rekonstruován koním. Voda je do dobu přitažena v polyetylénu z obecního vodovodu, elektrické rozvody celkově nově od domovního rozvaděče. Odkanalizování připraveno do nového septiku s přepadem do veřejné kanalizace.

      Celá nemovitost je oplocena. Na pozemku se nachází hospodářská stavba, byla užívána jako truhlářská dílna. Zajímavá nemovitost v zájmové lokalitě Benešovska.

INSOLVENČNÍ PRODEJ !!

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg