Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Středočeský
Okres:Příbram
Nejbližší obec:Obecnice
Celk. plocha:886 m2
Zast. plocha:113 m2
Užitná plocha:90 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Nemovitost je přízemním, řadovým, krajním, rodinným domem. Budova má obytné přízemí a stavebně neupravený půdní prostor. Budova není podsklepená. Zastavěná plocha domu je cca 100 m2. Budova je založena na základových pasech bez izolace proti zemní vlhkosti. Konstrukce budovy je zděná. Krov je dřevěný. Střecha budovy je sedlová. Střešní krytina je z pálených tašek. Budova je vybavena žlaby a svody. Klempířské prvky jsou z pozinkovaného plechu. Stropy jsou dřevěné trámové. Budova je zateplená. Vnější omítka je tenkovrstvá na tepelně izolačním plášti. Vnitřní omítky jsou vápenné štukové. Okna jsou dřevěná zdvojená. Vchodové dveře jsou dřevěné plné. Na podlahách je dlažba a plovoucí podlahy. Vnitřní dispozice domu je 3+1 sestávající z chodby, obývacího pokoje, dvou ložnic, kuchyně a koupelny. WC je umístěno v koupelně. Z chodby je vstup na půdu. Z koupelny je vstup na zahradu. Stáří domu je cca 100 let. V roce 1964 byla provedena přístavba kuchyně a koupelny. Přístavba je zřejmě postavena na pozemku parc. č. 151/3. V roce 2001 byla provedena částečná rekonstrukce domu: zateplení obvodového pláště včetně nové fasády, výměna oken, přeložení střešní krytiny, výměnu klempířských konstrukcí, výměna podlah, částečná výměna ZT, ÚT a elektřiny. Dům má dále provedenou novou svislou hydroizolaci. Stavebně-technický stav domu je dobrý, dům je udržovaný.

       Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny a vodovodu. Odpady jsou svedeny do jímky. Vytápění je ústřední kotlem na tuhá paliva a kotlem na elektřinu. V obývacím pokoji jsou krbová kamna. Ohřev teplé vody je elektrickým bojlerem. Pozemek parc. č. St. 95/2 je převážně zastavěnou plochou pod rodinným domem. Na stavební pozemek navazuje pozemek parc. č. 151/3 a tvoří s ním jeden funkční celek využívaný jako zahrada. Na zahradě je postavena kolna. Jedná se o objekt zděné konstrukce, s pultovou střechou, s plechovou krytinou. Dveře jsou dřevěné, podlaha betonová. Zahrada má nepravidelný tvar, je mírně svažitá k severovýchodu a je oplocená drátěným plotem s ocelovými sloupky. Zahrada je travnatá a udržovaná. Na zahradě se nacházejí zpevněné plochy, porosty a studna. Součástí nemovité věci jsou IS, zpevněné plochy, porosty a studna. Tyto skutečnosti jsou zohledněny v celkové obvyklé ceně. Příslušenstvím nemovité věci je oplocení, kolna.

INSOLVENČNÍ PRODEJ !

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg