Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Plzeň-město
Nejbližší obec:Plzeň 2
Celk. plocha:215 m2
Zast. plocha:105 m2
Užitná plocha:330 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o stavbu řadového rodinného domu, který  se nachází ve velmi zajímavé části v Plzni -Slovany, ve vilkové části.  V přízemí - suterénu budovy je  technické zázemí, kotelna, sušárna, garáž, prádelna, sklep a  sklad. V I. a II. patře je vždy samostatná bytová jednotka o výměře cca 75 m2, vždy se samostatným WC, koupelnou. V podkroví domu bytová jednotka 1+1 s výměrou cca 55 m2.  Za domem je menší zahrada o výměře 110 m2.

     Topení  je ústřední, zdrojem je plynový kotel. V každém bytě jsou i samostatně topidla WAW. Elektrická  přípojka 220/380V. Voda z městského vodovodu, která  je rozvedena po celém domu.  Odkanalizování  je do městské kanalizace. V domě jsou staré inženýrské sítě, nutnost kompletní rekonstrukce těchto sítí. Opravy omítek na zdech a stropech, doporučujeme výměnu oken, renovace podlah (část pěkné parkety, část prkenných podlah, část dlažby). Schodiště v domě žulové, s kovaným zábradlím zakončené dřevěným madlem.  Nemovitost pro náročnějšího zájemce, po celkových rekonstrukcích, krásné tři bytové jednotky. 

Kontaktní osoba:



Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.cz



Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg