Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Vysočina
Okres:Žďár nad Sázavou
Nejbližší obec:Herálec
Celk. plocha:968 m2
Zast. plocha:167 m2
Užitná plocha:210 m2

Cena: 1,- Kč


PROSÁNO !

Jedná se o samostatně stojící, podsklepený, přízemní rodinný dům č.p. 76 s obytným podkrovím. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech s izolací proti zemní vlhkosti. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně - technický stav je odpovídající velmi dobré údržbě. Krov je dřevěný vázaný. Střecha budovy je polovalbová s krytinou z plechových tašek. Na střeše jsou žlaby se svody a vikýře. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Stropy jsou z I nosníků a keramických stropních vložek HURDIS. Dům byl kolaudován v roce 2011. Schodiště od podkroví je ŽB s dřevěným obložením. Vchodové dveře do domu jsou plastové částečně prosklené. Vnitřní dveře jsou dřevěné plné nebo částečně prosklené. Okna domu jsou plastová. Podlahy jsou kryté PVC, koberci nebo keramickou dlažbou. Obklady jsou z keramických dlaždic. Není dokončena část podhledu. Fasáda budovy je zateplená. K domu patří oplocená zahrada. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.

         V suterénu rodinného domu se nachází chodba, schodiště, sklad č. 1 s kotlem, sklad č. 2, dílna a sklep. V přízemí budovy je zádveří, hala se schodištěm, obývací pokoj, kuchyně, komora, pokoj, koupelna s vanou, samostatné WC a vestavěná garáž. V garáži se nachází stání pro 1 automobil. Vrata do garáže jsou ocelová výklopná. V podkroví budovy je chodba se schodištěm, ložnice, 3 pokoje, nedokončená místnost - koupelna, samostatné WC a balkon. U balkonu chybí dokončit zábradlí. Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu, kanalizace a plynovodu. Vytápění domu je ústřední s kotlem na plyn s rozvody do radiátorů. Ohřev teplé vody je plynovým kotlem. INSOLVENČNÍ PRODEJ.

Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg