Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Středočeský
Okres:Příbram
Nejbližší obec:Příbram
Celk. plocha:497 m2
Zast. plocha:123 m2
Užitná plocha:210 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o stavbu rodinného domu, ve vilkové části Příbrami – Březové Hory. Rodinný dům stojí samostatně na vlastním pozemku, kde se nachází další zděná stavba, používaná jako garáž.  V suterénu  budovy je  technické zázemí, kotelna, pracovna, sklad. V přízemí domu je vstupní hala, kuchyň s jídelnou, 2 pokoje, sociální  zařízení, koupelna s vanou. V  patře je rovněž bytová jednotka 2+1 se sociálním zařízením a koupelnou se sprchovým koutem.  Dále je zde pracovna. Obytná plocha  150 m2.

     Topení  je ústřední, kombinované.  Zdrojem je elektrický a plynový kotel,  přípojka na propan-butan. zásobník, který je ve vlastnictví prodávajících.  Elektrická  přípojka 220/380 V. Voda, která  je rozvedena do objektu,  je z městského vodovodního řádu. Odkanalizování  je do septiku, který je na vyvážení. K domu také patří menší, udržovaná zahrada s ovocnými a okrasnými dřevinami.

      Objekt po prodeji bude uvolněn do 3 měsíců od podpisu smlouvy o smlouvě budoucí. 

Kontaktní osoba:
Telefon:
Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg