Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Plzeňský
Okres:Plzeň-město
Nejbližší obec:Plzeň 3
Celk. plocha:570 m2
Zast. plocha:120 m2
Užitná plocha:261 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o stavbu rodinného domu, který  z jedné strany sousedí s vedlejším domem. Dům se nachází ve velmi klidné části, v Plzni – Skvrňany. Dům je používán jako nájemní, v bytových jednotkách jsou tři nájemníci, smluvní vztah na dobu neurčitou, s 3 měsíční výpovědní lhůtou. Objekt byl kompletně zrekonstruován v roce 2004-2005, kdy bylo provedeno osazení nových plastových oken, oprava okapů a svodů. Interiér domu byl zrekonstruován, veškeré inženýrské sítě nově, nové sanity jak v koupelnách, tak WC.  Topení  je ústřední, zdrojem je plynový kotel vždy pro samostatný byt s vlastním plynoměrem. El.  přípojka 230/400V, hlavní jistič 25A, každý byt vlastní elektroměr. Voda je do domu zavedena z městského vodovodního řádu, odpad je sveden do městské kanalizace.  

     Rozměry bytů  v domě: suterén: 74,5 m2, přízemí: 103,5 m2, podkroví: 82,4 m2.

  U objektu se nachází menší zděné stavby jako hospodářské budovy na nářadí apod.. U pozemku menší udržovaná zahrada, situována na jih, směr k Vejprnickému potoku. 

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg