Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Středočeský
Okres:Kolín
Nejbližší obec:Kolín
Celk. plocha:483 m2
Zast. plocha:150 m2
Užitná plocha:250 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Nabízíme k prodeji rodinný dům, v obytné části Kolína, části Štítary. Dům je situován v obytné zástavbě této části obce, sousedí s místní asfaltovou komunikací. V přední části pozemku malá předzahrádka, za domem směrem k místnímu potoku zahrada. Pozemek je udržovaný, ve spodní části zahrady je skleník.

         Předmětný dům je třípodlažní, v suterénu domu cca ze ¾ sklepní prostory s technickým zázemím a garáž s vjezdem ze zahrady. V přízemí domu se nachází bytová jednotka 3+1, která je částečně ještě ve výstavbě, v patře domu rovněž samostatná bytová jednotka 3+1, která je dokončená. Na dům v levé části navazuje stavba garáže se vjezdem od příjezdové komunikace.  Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě z obecních rozvodů, elektřina v měděných rozvodech, odpady v PVC trubkách. Ústřední topení připraveno s plynovým kotlem, v převážné části ÚT však nejsou dokončeny rozvody topení. Střecha s krytinou betonové tašky, izolovaný krov minerální vatou. Vyvložkovaný komín.

         Dům je ve výstavbě, chybí kolaudace a zaměření geodetem, s následným zápisem do KN.

INSOLVENČNÍ PRODEJ !

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg