Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Středočeský
Okres:Příbram
Nejbližší obec:Něčín
Celk. plocha:932 m2
Zast. plocha:193 m2
Užitná plocha:150 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o rodinný dům 4+1 je samostatně stojící, zděný, střecha sedlová, krytina tašková.  Je napojen na vlastní studnu, obecní kanalizaci a elektro, vytápění ústřední kotlem na tuhá paliva, bojler. V roce 2008 provedena rekonstrukce - střešní krytina, podlahy, omítky, rozvody instalací, přístavba koupelny, WC, kuchyně, a kotelny včetně nového kotle na tuhá paliva a rozvodu ÚT. Nutnost provést zaměření přístavby a kolaudaci.

         Dům je postaven v klidné, okrajové části obce, pozemek okolo domu je oplocen, částečně pletivem, částečně dřevěným, plaňkovým plotem. Vjezdová vrata kovová. Pozemek je převážně pokryt travním porostem, neudržovaný, stejně tak zpustlá zahrada. Na pozemku je vlastní studna – vrt cca 17 hluboký. Dále na pozemku v septik, který lze využít jako nádrž vody na zalévání.

        Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, rovněž je přípojka elektrické energie – v současnosti odpojena. Plyn v obci není. Dům vyžaduje větší rekonstrukci. K dispozici znalecký posudek na vyžádání.

INSOLVENČNÍ PRODEJ !

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg