Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Středočeský
Okres:Příbram
Nejbližší obec:Pňovice
Celk. plocha:1698 m2
Zast. plocha:250 m2
Užitná plocha:120 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o starší rodinný domek – zděný, částečně podsklepený. V přízemí budovy jsou 4 pokoje,  koupelna s vanou, splachovací WC.  Zdivo je mírně vlhké, vzhledem k tomu, že objekt není trvale obydlen. Dvě místnosti po celkových opravách izolací, podlah a omítek V podkroví je možnost půdního rozšíření, krov v dobrém stavu, krytina-vlnitý eternit položen před cca 10-ti lety, nutno dokončit zateplení krovu. Obytná plocha je cca 90 m2. Topení  je ústřední, na tuhá paliva.       

      Elektřina zavedena do objektu, přípojka 220/380V.   Voda do  objektu je z obecní studny, na kterou jsou napojeni 3 uživatelé, a voda je zavedena do objektu, přes domácí vodárnu.  Odkanalizování  je do septiku s přepadem. Na pozemku stojí další zděné stavby – bývalé stáje a dílny, které navazují na domek. Stáří domu je cca 80 let.  Objekt má velmi zajímavý velký pozemek, který z jedné strany sousedí pouze s loukami.  Do větší obce – Rožmitál  pod Třemšínem je vzdálenost cca 2 km. V okolí velké lesy, možnost turistiky, houbaření.

Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg