Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Jihočeský
Okres:Písek
Nejbližší obec:Smrkovice
Celk. plocha:2019 m2
Zast. plocha:171 m2
Užitná plocha:171 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o samostatně stojící, přízemní, nepodsklepený rodinný dům s obytným podkrovím. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně - technický stav je odpovídající výborné údržbě. Stáří budovy je cca 10 let. Střecha budovy je polovalbová s krytinou z betonové tašky. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Součástí střechy jsou střešní okna, bleskosvod a komín. Okna budovy jsou z části dřevěná zdvojená typu EURO s venkovními roletami a z části plastová (zimní zahrada). Vchodové dveře jsou dřevěné plné. Vnější omítky jsou vápenné štukové. Fasáda domu je zateplená. K domu patří oplocená zahrada, na které se nacházejí porosty a zpevněné plochy. Oplocení je drátěné s ocelovými sloupky. Vjezd na pozemek zajišťují dřevěná elektrická vrata. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.

       V domě se nachází jeden byt o velikosti 5+kk. V přízemí je zádveří, chodba, obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, pracovna, komora, zimní zahrada a venkovní, částečně zastřešená terasa. V podkroví je hala nad schodištěm, tři ložnice a koupelna s WC. Na podlahách v místnostech je keramická dlažba nebo plovoucí dřevěná podlaha. Celková užitná plocha domu je 171 m2.

       Příslušenstvím nemovité věci je samostatně stojící dvojgaráž s dílnou a sklady. Střecha je pultová. Na střeše jsou žlaby se svody. Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu, kanalizace, plynovodu a telefonu. Vytápění budovy je ústřední plynové. Ohřev teplé vody zajišťuje plynový zásobník.

  Na pozemku parc. č. St. 402 stojí rodinný dům s č.p. 192 a na pozemku parc. č. St. 401 stojí dvojgaráž s dílnou a sklady. Pozemky jsou v Katastru vedeny jako zastavěná plocha a nádvoří. Pozemek parc. č. 288/1 navazuje na pozemky parc. č. St. 401 a parc. č. St. 402 a tvoří s nimi jeden funkční celek, pravidelného tvaru. V Katastru je vedený jako zahrada. Pozemek je rovinatý, travnatý, udržovaný a oplocený. Na pozemku se nacházejí zpevněné plochy a porosty. Přístup na pozemky je přes pozemek parc. č. 950/4, který je ve vlastnictví města Písek. Příslušenstvím nemovité věci je dvojgaráž s dílnou a sklady a oplocení.

INSOLVENČNÍ PRODEJ !

Kontaktní osoba:Stanislav Smejkal PhDr.
Telefon: 775613615
smejkal@a-z-reality.czSdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg