Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Středočeský
Okres:Praha-západ
Nejbližší obec:Hostivice
Celk. plocha:350 m2
Zast. plocha:150 m2
Užitná plocha:210 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o typizovaný dům Klasik 3 od společnosti Central Group s provedenými

nadstandardními úpravami v hodnotě cca 2 mil. - ohrazení a zámková dlažba, arkýř do zahrady, balkon nad arkýřem v obýv. pokoji, v přízemí dlažba, podlahové vytápění + ekvitherm regulace, v obývacím pokoji 2 x podlahový konvektor s ventilátorem, kondenzační kotel, krbový komín, automatické otevírání vrat garáže, alarm, úprava na změkčování vody, umyvadlo v garáži, dveře z garáže do chodby, horní koupelna: 2 x zápustné umyvadlo, závěsné WC, závěsný bidet, rohová vana 150 x 150 cm, topný žebřík, podlahové vytápění,

technická místnost v přízemí: kotel + boiler, umyvadlo, sprchový kout se skleněnou zástěnou, závěsné WC, topný žebřík, všechny interiérové dveře - dřevo masiv + obložky, zábradlí na schodišti též v masívu. Okolo domu je ze 3 stran zahrada. V ceně je dohodnuto vymalování celého domu dle barevného přání zákazníka.

     Hostivice - žádaná a vyhledávaná lokalita s veškerou občanskou vybaveností. V okolí je chráněná krajinná oblast Hostivické rybníky s lesoparkem. Velmi dobrá dopravní dostupnost 10 min. metro Zlíčín, 35 min. na letiště Ruzyně.

Kontaktní osoba:
Telefon:
Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg