Prodej rodinného domu


Mapa:

Kraj:Ústecký
Okres:Litoměřice
Nejbližší obec:Brníkov
Celk. plocha:529 m2
Zast. plocha:265 m2
Užitná plocha:150 m2

Cena: 1,- Kč


PRODÁNO !

Jedná se o samostatný rodinný dům, přízemní, zčásti podsklepený, s obytným podkrovím, zapuštěný do svahu, velikosti 5+1 s úplným příslušenstvím, jak v přízemí tak podkroví. V přízemí domu předsíň, chodba, ložnice, WC, schody do podkroví, spíž, koupelna, obývací pokoj s kuchyňským koutem. V podkroví se skoseným stropem jsou 2 pokoje, dětský pokoj, šatna, WC s koupenou kde je sprchový kout. Dům je částečně podsklepen, sklep je v dezolátním stavu.

          Dům je převážně postaven z cihlového zdiva, tl. 75 cm, krov vazný s krytinou z alukrytu, klempířské prvky z pozinkového plechu, schody betonové s keramickým podkladem, podlahy plovoucí a keramické, vnitřní omítky štukové, fasáda hladká vápenná, bez zateplení. Okna dvojitá dřevěná, zdvojená, dveře hladké, ohřev vody přes 2x el. boiler – již nefunkční, topení ÚT s radiátory, kotel na tuhá paliva chybí. Dům je celkového stáří 100 let, v letech 1975-1980 přístavba, v roce 2002 přístavba verandy, kotelny a podkroví s modernizací vnitřních prostor. V roce 2009 zateplení krovu, další drobné opravy.

V obci se nachází základní občanská vybavenost, dobrá vzdálenost na Litoměřice, Louny, Kralupy a Roudnici, cca 11 km nájezd na D8. Středisková obec Libochovice cca 4 km.

INSOLVENČNÍ PRODEJ .

Sdílet

Potřebujete ocenit nemovitost?

Spolupracujeme

advokát Mgr. Alice Benešová

advokát JUDr. Jan Mareš

advokát JUDr. Eva Brožová, Ph.D.

notář Mgr. Zdeňka Pláničková

znalec Hana Moulíková

znalec Kamil Němeček


 

 

Hledáme makléře, zejména pro Středočeský kraj a Prahu, dále pro kraj Vysočinu a pro Plzeňský kraj. Nabídku zašlete na email - viz níže.

 

Jsme také na

Facebook_ico.jpg